Wyniki

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 16.07.2019 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 1 KERN ARTUR M M30 HRUBIESZÓW PERFECT RUNNER 00:17:07 00:17:08
2 (2) 4 WYSOCKI PAWEŁ M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:17:12 00:17:12
3 (3) 3 ORZEŁ MICHAŁ M M30 WARSZAWA 00:17:22 00:17:23
4 (4) 121 BOROWIEC MICHAŁ M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:17:39 00:17:40
5 (5) 48 KAWALERSKI KAMIL M M20 ŁUKAWIEC ŁUKAWIEC 00:17:48 00:17:49
6 (6) 502 KOGUCIUK KONRAD M M20 ZONOWINIA 1 KOŁOBRZESKI BATALION ZMECHANIZOWANY 00:18:06 00:18:07
7 (7) 74 FURMANIK PATRYK M M20 DOROHUSK CHEŁM BIEGA 00:18:10 00:18:10
8 (8) 64 LOTEK KRZYSZTOF M M20 LUBLIN 00:18:17 00:18:17
9 (9) 180 GRUDZIŃSKI ADAM M M20 LUBLIN, POLSKA CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:18:27 00:18:27
10 (10) 7 ŚLIWIŃSKI MATEUSZ M M20 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:18:33 00:18:34
11 (11) 198 KĘPKA MARCIN M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:18:51 00:18:52
12 (12) 56 ŁOBACZUK MARIUSZ M M40 CHEŁM CHEŁM BIEGA 00:18:56 00:18:57
13 (13) 124 AUGUSTYNIAK ŁUKASZ M M20 JACKÓW BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:19:04 00:19:06
14 (14) 248 SIKOŃ MAREK M M40 BIEGACZ WYKLĘTY 00:19:20 00:19:21
15 (15) 68 DUL MARCIN M M30 LUBLIN DT TEAM / LUBLIN BIEGA 00:19:33 00:19:33
16 (18) 155 PIETRYKOWSKI KONRAD M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:19:50 00:19:52
17 (19) 33 MALIK DOMINIK M M20 LUBLIN 00:20:07 00:20:09
18 (20) 503 SOŁOMIEJ STANISŁAW M M40 LUBLIN 00:20:11 00:20:12
19 (21) 114 GRAJ ARKADIUSZ M M30 ŚWIDNIK 00:20:15 00:20:17
20 (22) 184 GORCZYCA JACEK M M50 LUBLIN 00:20:34 00:20:34
21 (23) 36 GOLIAN SEBASTIAN M M30 LUBLIN GRAT Z BIEGUSIEM.PL 00:20:37 00:20:38
22 (24) 81 KOWALCZYK GRZEGORZ M M50 KURÓW 00:20:37 00:20:41
23 (25) 52 ZAJĄC GRZEGORZ M M40 ŁĘCZNA 00:20:43 00:20:45
24 (26) 27 BRANICKI TOMASZ M M40 MEŁGIEW PERFECT RUNNER LUBLIN 00:20:48 00:20:50
25 (27) 165 SOPOĆKO KRYSTIAN M M20 STRZYŻEWICE 00:20:50 00:20:50
26 (29) 15 TUSIŃSKI TOMASZ M M20 STARACHOWICE INTROGRAF TEAM 00:20:46 00:20:50
27 (30) 18 MITURA MAREK M M40 KAMIONKA INTROGRAF TEAM 00:20:47 00:20:51
28 (31) 215 KWIATKOWSKI ADAM M M30 LUBLIN ADWOKATURUN 00:20:50 00:20:51
29 (32) 146 BRODACZEWSKI PIOTR M M20 LUBLIN 00:20:48 00:20:51
30 (33) 58 KONDZIOŁA KRZYSZTOF M M30 LUBLIN STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN 00:21:01 00:21:03
31 (34) 54 STPICZYŃSKI MARCIN M M30 LUBLIN 00:21:02 00:21:04
32 (35) 152 AUGUSTYNOWICZ DANIEL M M20 CYCÓW 00:21:02 00:21:06
33 (37) 38 BIELAK TOMASZ M M30 JABŁONNA 00:21:23 00:21:26
34 (38) 147 WATRAS ŁUKASZ M M20 CYCÓW 00:21:22 00:21:26
35 (39) 200 KOZIEJ ŁUKASZ M M30 LUBLIN 00:21:26 00:21:28
36 (40) 126 ABRAMIUK JAKUB M M30 LUBLIN ADWOKATURUN LUBLIN 00:21:28 00:21:30
37 (41) 66 PIETRZYK ZBIGNIEW M M50 KĘPA BORZECHOWSKA BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 00:21:28 00:21:31
38 (43) 20 MATUSZEWSKI KAROL M M30 KOSZALIN WILKI KOSZALIN 00:21:36 00:21:38
39 (45) 133 KOCIUBA KACPER M M20 CYCÓW 00:21:44 00:21:48
40 (46) 106 GARBACZ PIOTR M M20 LUBLIN 00:21:47 00:21:52
41 (47) 174 BĄK MARCIN M M40 LUBLIN LUBLIN BIEGA 00:21:53 00:21:55
42 (48) 88 CHUDY EMIL M M30 LUBLIN 00:21:51 00:21:56
43 (49) 129 OPOKA DAWID M M30 TURKA MOTOR LUBLIN 00:21:56 00:21:58
44 (50) 238 BIL MARCIN M M40 LUBLIN LITPOLUKRBRIG 00:21:57 00:22:01
45 (52) 85 ORYSZCZAK BARTŁOMIEJ M M30 RACHANIE MTB ROZTOCZE 00:22:05 00:22:07
46 (54) 14 WYRWISZ DAMIAN M M40 LUBLIN INTROGRAF TEAM 00:22:11 00:22:18
47 (55) 212 CHLASTAWA RAFAŁ M M20 LUBLIN 00:22:14 00:22:19
48 (56) 113 RYCAK KRZYSZTOF M M40 CYCÓW 00:22:27 00:22:27
49 (57) 515 LOTEK MARCIN M M20 LUBLIN 00:22:27 00:22:30
50 (58) 192 PIETRAŚ ARKADIUSZ M M30 BEŁŻYCE 00:22:29 00:22:32
51 (60) 197 KULCZYCKI MICHAŁ M M30 LUBLIN 00:22:32 00:22:38
52 (61) 144 BOGUSZ PAWEŁ M M30 LUBLIN BOGUSZE BIEGACZE 00:22:48 00:22:55
53 (62) 189 KALISZUK PRZEMYSŁAW M M30 LUBLIN CF CZECHÓW 00:22:43 00:22:55
54 (63) 26 PRUCNAL PRZEMEK M M20 DOROHUSK CHEŁM BIEGA 00:22:54 00:22:57
55 (64) 221 GOLAS MICHAŁ M M20 TOMASZOWICE GOŁY BIEGA 00:22:48 00:22:57
56 (65) 207 PECIAK ROBERT M M50 LUBLIN WW TEAM 00:22:55 00:23:00
57 (66) 191 DZYR KONRAD M M20 LUBLIN 00:22:59 00:23:03
58 (67) 208 SIEGIEDA PAWEŁ M M40 ŁĘCZNA 00:23:09 00:23:10
59 (68) 21 WOŹNIAK MAREK M M40 LUBLIN 00:23:12 00:23:14
60 (70) 24 KRZYMOWSKI PIOTR M M30 LUBLIN AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 00:23:14 00:23:22
61 (71) 94 WENERSKI WOJCIECH M M60 LUBLIN LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 00:23:17 00:23:23
62 (72) 101 GRABOWSKI SEBASTIAN M M40 LUBARTOW ENDORŚWINKI 00:23:17 00:23:25
63 (73) 117 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ M M30 LUBLIN ADWOKATURUN LUBLIN 00:23:33 00:23:39
64 (74) 231 STARZYŃSKI STEFAN M M50 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:23:35 00:23:42
65 (75) 60 MIELNICZUK TOMASZ ARTUR M M30 HRUBIESZOW PERFECT RUNNER TEAM/ STAY INSANE 00:23:39 00:23:46
66 (76) 505 ZIĘBA EMIL M M40 LUBLIN CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:23:38 00:23:48
67 (77) 115 REPEĆ JAROSŁAW M M30 LUBLIN 00:23:43 00:23:50
68 (78) 176 ŻARNICKI KAMIL M M30 SOBIANOWICE CROSSFIT Z16 00:23:43 00:23:51
69 (79) 109 STYS KRYSTIAN M M20 LUBLIN SKTS HANDZLÓWKA 00:23:43 00:23:52
70 (80) 232 KUKUŁA MICHAŁ M M40 LUBLIN 00:23:36 00:23:52
71 (81) 213 TOFIL MARIUSZ M M40 LUBLIN #NOLIMITS 00:23:50 00:23:54
72 (82) 178 KORZENIOWSKI DAMIAN M M30 REJOWIEC 00:24:09 00:24:11
73 (84) 243 ZDUN GRZEGORZ M M30 00:24:07 00:24:16
74 (85) 67 KOWALSKI ŁUKASZ M M30 OSMOLICE PIERWSZE BYCHAWA RUNNERS 00:24:17 00:24:23
75 (86) 504 KOWALECZKO MAREK M M50 LUBLIN 00:24:16 00:24:24
76 (87) 123 SOLAN ŁUKASZ M M30 LUBLIN OMIDA RUN TEAM 00:24:17 00:24:27
77 (88) 159 KONOPKA PIOTR M M40 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:24:17 00:24:27
78 (89) 153 WENARSKI GRZEGORZ M M30 LUBLIN STAY INSANE 00:24:19 00:24:29
79 (90) 140 GAWLIKOWSKI MACIEJ M M30 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:24:25 00:24:30
80 (92) 135 JAKÓBCZYK ARKADIUSZ M M40 LUBLIN 00:24:23 00:24:31
81 (93) 501 ŁUKASZEWSKI BARTŁOMIEJ M M20 TRAWNIKI 00:24:29 00:24:34
82 (94) 510 GAWROŃSKI JACEK M M40 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:24:34 00:24:41
83 (95) 145 GUZ BARTŁOMIEJ M M30 LUBLIN 00:24:41 00:24:52
84 (96) 96 KULCZYCKI WIESŁAW M M50 LUBLIN 00:24:56 00:25:01
85 (98) 150 STACHYRA ANDRZEJ M M50 LUBLIN LSB 00:25:05 00:25:13
86 (100) 90 BELOWSKI LESZEK M M60 PUŁAWY CHEMIK NOXY PUŁAWY 00:25:09 00:25:16
87 (101) 136 OSTAPIUK MAREK M M40 LUBLIN 00:25:14 00:25:19
88 (102) 154 BASTRZYK TOMASZ M M40 PUCHACZÓW 00:25:20 00:25:24
89 (103) 169 DYBOWSKI TOMASZ M M40 LUBLIN PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 00:25:07 00:25:25
90 (105) 82 FIJOŁEK ANDRZEJ M M60 BYCHAWA 00:25:24 00:25:29
91 (106) 39 BIELECKI MIRMIŁ M M40 PIOTROWICE WIELKIE LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:25:24 00:25:37
92 (107) 514 BOROWIECKI PIOTR M M50 KRAKÓW APIWAST KRAKÓW 00:25:23 00:25:38
93 (108) 233 MACIEJEWSKI DANIEL M M30 LUBLIN 00:25:28 00:25:39
94 (109) 179 MULARCZYK PAWEŁ M M30 LUBLIN 00:25:29 00:25:40
95 (110) 186 FORNALSKI TOMASZ M M40 KRASNYSTAW 4NALSKY.RUN 00:25:39 00:25:47
96 (111) 91 FRANCZAK MARCIN M M30 LUBLIN 00:25:34 00:25:49
97 (112) 167 FILIPIAK MATEUSZ M M20 MARYSIN MARYSIN SPACERUJE 00:25:39 00:25:53
98 (113) 97 GRZYWACZ DARIUSZ M M50 LUBLIN 00:25:50 00:25:59
99 (114) 78 JAREMEK PAWEŁ M M40 LUBLIN UMCS BIEGA 00:25:47 00:26:01
100 (115) 226 KOWALCZYK GRZEGORZ M M40 LUBLIN 00:25:54 00:26:05
101 (116) 190 GORGOL ANDRZEJ M M40 BEŁŻYCE BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ. 00:25:59 00:26:06
102 (117) 194 CHĘĆ ROBERT M M50 LUBLIN 00:26:04 00:26:09
103 (118) 497 ROSIŃSKI MARCIN M M30 ISKRY 00:26:11 00:26:14
104 (119) 108 SIERAKOWSKI ALEKSANDER M M20 LUBLIN 00:26:00 00:26:15
105 (121) 105 TARGOŃSKI MARCIN M M40 JASTKÓW 00:26:08 00:26:22
106 (122) 225 ZDEBSKI ANDRZEJ M M50 ŁĘCZNA 00:26:15 00:26:24
107 (123) 218 MICHAŁOWSKI MACIEJ M M30 ŚWIDNIK ŚWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 00:26:16 00:26:24
108 (125) 234 PRÓCHNIAK SŁAWOMIR M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY SWIDNIK 00:26:12 00:26:26
109 (126) 32 KAMIŃSKI ZBIGNIEW M M40 LUBLIN 1313 00:26:27 00:26:36
110 (129) 111 WÓJCICKI PAWEŁ M M30 CHEŁM 00:26:32 00:26:47
111 (130) 57 TARKOWSKI ANDRZEJ M M30 NIEDRZWICA DUŻA 00:26:41 00:26:57
112 (132) 229 PRZYBYSZ MARIUSZ M M40 LUBARTÓW 00:26:56 00:27:07
113 (133) 498 SPRAWKO PAWEŁ M M20 MAGIA 00:26:44 00:27:08
114 (134) 244 KOZŁOWSKI MICHAŁ M M30 00:26:45 00:27:08
115 (135) 141 SENDER ANDRZEJ M M40 LUBLIN NOWA ELEKTRO SPORT 00:27:06 00:27:11
116 (136) 245 KULIK GRZEGORZ M M40 00:27:11 00:27:18
117 (138) 249 CISZEWSKI PATRYK M M20 00:27:11 00:27:21
118 (139) 83 KSIĄŻEK KAMIL M M30 LUBLIN 51 00:27:16 00:27:28
119 (140) 173 DŁUGOSZ PAWEŁ M M30 BEŁŻYCE 00:27:18 00:27:30
120 (141) 202 BUTRYŃSKI PAWEŁ M M40 LUBLIN #WOLNOŚĆ 00:27:25 00:27:39
121 (142) 195 FILIPIAK KRZYSZTOF M M40 MARYSIN MARYSIN SPACERUJE 00:27:25 00:27:39
122 (143) 137 MAKARSKI STANISŁAW M M60 LUBLIN 00:27:35 00:27:42
123 (144) 223 OKUNIEWSKI JACEK M M50 BOGUCIN 00:27:34 00:27:43
124 (146) 250 ROKITA JACEK M M30 ISKRY 00:27:39 00:27:44
125 (147) 224 ZWIERZ PIOTR M M30 ŚWIDNIK INTERNICA PIOTR ZWIERZ 00:27:30 00:27:45
126 (148) 116 WNUK SŁAWOMIR M M40 LUBLIN 00:27:37 00:27:47
127 (151) 162 OBEL MARCIN M M50 LUBLIN DWA MISIE 00:27:47 00:28:02
128 (153) 86 USZTWANT PAWEŁ M M40 BIAŁA PODLASKA 00:28:07 00:28:27
129 (154) 235 CYBULSKI GRZEGORZ M M40 LUBLIN NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 00:28:23 00:28:34
130 (155) 130 WRÓBEL KRZYSZTOF M M40 ŚWIDNIK 00:28:24 00:28:44
131 (157) 59 MIELNICZUK STANISŁAW M M60 HRUBIESZOW PERFECT RUNNER TEAM/ STAY INSANE 00:28:33 00:28:49
132 (160) 132 TOMCZYK MARCIN M M30 RADZYŃ PODLASKI REZERWOWE PSY 00:28:49 00:28:57
133 (161) 187 TOMCZYK DAWID M M40 LUBLIN NOVEMBEER RUNNING TEAM 00:28:42 00:28:57
134 (162) 512 ANTOŃ KRZYSZTOF M M40 LUBLIN 00:28:55 00:29:01
135 (163) 119 KUSHNIR ANDRII M M30 LUBLIN 00:28:55 00:29:02
136 (164) 220 DANIŁKO KRZYSZTOF M M20 KOMARÓWKA PODLASKA 00:28:53 00:29:21
137 (167) 23 MALISZEWSKI JANUSZ M M60 LUBLIN LUBLIN BIEGA 00:29:28 00:29:38
138 (172) 182 ŻAK BARTŁOMIEJ M M30 LUBLIN 00:29:34 00:29:51
139 (174) 158 MAZUR ANDRZEJ M M40 LUBLIN KW KOTŁOWNIA/UMCS BIEGA 00:29:42 00:29:54
140 (176) 164 WOŁOSZUN WOJCIECH M M30 TOMASZOWICE 00:29:45 00:29:57
141 (177) 166 WOJNICZ GRZEGORZ M M30 LUBLIN SII RUNNING TEAM 00:29:55 00:30:07
142 (179) 19 WÓJCIK MICHAŁ M M40 LUBLIN INTROGRAF TEAM 00:29:58 00:30:14
143 (184) 216 SZEWCZYK PAWEŁ M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:30:29 00:30:41
144 (186) 17 PIEKNIAK KRZYSZTOF M M50 LUBLIN INTROGRAF TEAM 00:30:37 00:30:52
145 (190) 219 CHRUŚCIEL MICHAŁ M M40 LUBLIN 00:31:33 00:31:47
146 (194) 73 KOWALCZUK DARIUSZ M M30 LUBLIN 00:32:25 00:32:36
147 (196) 227 WIERZBICKI MARCIN M M30 LUBLIN 00:32:26 00:32:47
148 (199) 246 JAREMEK WOJTEK M M30 00:32:42 00:33:04
149 (200) 509 FILIP ANDRZEJ M M40 MOTYCZ 00:32:54 00:33:13
150 (201) 509 FILIP ANDRZEJ M M40 FUN SPORT 00:32:54 00:33:13
151 (205) 171 NOWAK MARIUSZ M M30 LUBLIN 00:33:22 00:33:39
152 (211) 45 ORYBKIEWICZ BARTEK M M30 LUBLIN 00:33:43 00:34:07
153 (213) 103 GŁOWACKI LESZEK M M60 LUBLIN P.U.E. I H. ELTO SP. ZO.O. 00:33:56 00:34:14
154 (218) 247 FOLTYN ANDRZEJ M M40 WOLNOSC ENDORFINOM 00:34:47 00:35:06
155 (220) 47 WRONA ANDRZEJ M M60 LUBLIN TRIATHLON LUBLIN TEAM 00:34:52 00:35:16
156 (221) 29 HILLER JERZY M M60 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:35:05 00:35:27
157 (226) 177 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW M M30 LUBLIN 00:35:26 00:35:45
158 (227) 206 PECIAK PIOTR M M20 LUBLIN 00:35:34 00:35:52