Wyniki

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 16.07.2019 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M30
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (1) 1 KERN ARTUR M M30 HRUBIESZÓW PERFECT RUNNER 00:17:07 00:17:08
2 (2) 4 WYSOCKI PAWEŁ M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:17:12 00:17:12
3 (3) 3 ORZEŁ MICHAŁ M M30 WARSZAWA 00:17:22 00:17:23
4 (4) 121 BOROWIEC MICHAŁ M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:17:39 00:17:40
5 (11) 198 KĘPKA MARCIN M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:18:51 00:18:52
6 (15) 68 DUL MARCIN M M30 LUBLIN DT TEAM / LUBLIN BIEGA 00:19:33 00:19:33
7 (18) 155 PIETRYKOWSKI KONRAD M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:19:50 00:19:52
8 (21) 114 GRAJ ARKADIUSZ M M30 ŚWIDNIK 00:20:15 00:20:17
9 (23) 36 GOLIAN SEBASTIAN M M30 LUBLIN GRAT Z BIEGUSIEM.PL 00:20:37 00:20:38
10 (31) 215 KWIATKOWSKI ADAM M M30 LUBLIN ADWOKATURUN 00:20:50 00:20:51
11 (33) 58 KONDZIOŁA KRZYSZTOF M M30 LUBLIN STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN 00:21:01 00:21:03
12 (34) 54 STPICZYŃSKI MARCIN M M30 LUBLIN 00:21:02 00:21:04
13 (37) 38 BIELAK TOMASZ M M30 JABŁONNA 00:21:23 00:21:26
14 (39) 200 KOZIEJ ŁUKASZ M M30 LUBLIN 00:21:26 00:21:28
15 (40) 126 ABRAMIUK JAKUB M M30 LUBLIN ADWOKATURUN LUBLIN 00:21:28 00:21:30
16 (43) 20 MATUSZEWSKI KAROL M M30 KOSZALIN WILKI KOSZALIN 00:21:36 00:21:38
17 (48) 88 CHUDY EMIL M M30 LUBLIN 00:21:51 00:21:56
18 (49) 129 OPOKA DAWID M M30 TURKA MOTOR LUBLIN 00:21:56 00:21:58
19 (52) 85 ORYSZCZAK BARTŁOMIEJ M M30 RACHANIE MTB ROZTOCZE 00:22:05 00:22:07
20 (58) 192 PIETRAŚ ARKADIUSZ M M30 BEŁŻYCE 00:22:29 00:22:32
21 (60) 197 KULCZYCKI MICHAŁ M M30 LUBLIN 00:22:32 00:22:38
22 (61) 144 BOGUSZ PAWEŁ M M30 LUBLIN BOGUSZE BIEGACZE 00:22:48 00:22:55
23 (62) 189 KALISZUK PRZEMYSŁAW M M30 LUBLIN CF CZECHÓW 00:22:43 00:22:55
24 (70) 24 KRZYMOWSKI PIOTR M M30 LUBLIN AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 00:23:14 00:23:22
25 (73) 117 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ M M30 LUBLIN ADWOKATURUN LUBLIN 00:23:33 00:23:39
26 (75) 60 MIELNICZUK TOMASZ ARTUR M M30 HRUBIESZOW PERFECT RUNNER TEAM/ STAY INSANE 00:23:39 00:23:46
27 (77) 115 REPEĆ JAROSŁAW M M30 LUBLIN 00:23:43 00:23:50
28 (78) 176 ŻARNICKI KAMIL M M30 SOBIANOWICE CROSSFIT Z16 00:23:43 00:23:51
29 (82) 178 KORZENIOWSKI DAMIAN M M30 REJOWIEC 00:24:09 00:24:11
30 (84) 243 ZDUN GRZEGORZ M M30 00:24:07 00:24:16
31 (85) 67 KOWALSKI ŁUKASZ M M30 OSMOLICE PIERWSZE BYCHAWA RUNNERS 00:24:17 00:24:23
32 (87) 123 SOLAN ŁUKASZ M M30 LUBLIN OMIDA RUN TEAM 00:24:17 00:24:27
33 (89) 153 WENARSKI GRZEGORZ M M30 LUBLIN STAY INSANE 00:24:19 00:24:29
34 (90) 140 GAWLIKOWSKI MACIEJ M M30 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:24:25 00:24:30
35 (95) 145 GUZ BARTŁOMIEJ M M30 LUBLIN 00:24:41 00:24:52
36 (108) 233 MACIEJEWSKI DANIEL M M30 LUBLIN 00:25:28 00:25:39
37 (109) 179 MULARCZYK PAWEŁ M M30 LUBLIN 00:25:29 00:25:40
38 (111) 91 FRANCZAK MARCIN M M30 LUBLIN 00:25:34 00:25:49
39 (118) 497 ROSIŃSKI MARCIN M M30 ISKRY 00:26:11 00:26:14
40 (123) 218 MICHAŁOWSKI MACIEJ M M30 ŚWIDNIK ŚWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 00:26:16 00:26:24
41 (125) 234 PRÓCHNIAK SŁAWOMIR M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY SWIDNIK 00:26:12 00:26:26
42 (129) 111 WÓJCICKI PAWEŁ M M30 CHEŁM 00:26:32 00:26:47
43 (130) 57 TARKOWSKI ANDRZEJ M M30 NIEDRZWICA DUŻA 00:26:41 00:26:57
44 (134) 244 KOZŁOWSKI MICHAŁ M M30 00:26:45 00:27:08
45 (139) 83 KSIĄŻEK KAMIL M M30 LUBLIN 51 00:27:16 00:27:28
46 (140) 173 DŁUGOSZ PAWEŁ M M30 BEŁŻYCE 00:27:18 00:27:30
47 (146) 250 ROKITA JACEK M M30 ISKRY 00:27:39 00:27:44
48 (147) 224 ZWIERZ PIOTR M M30 ŚWIDNIK INTERNICA PIOTR ZWIERZ 00:27:30 00:27:45
49 (160) 132 TOMCZYK MARCIN M M30 RADZYŃ PODLASKI REZERWOWE PSY 00:28:49 00:28:57
50 (163) 119 KUSHNIR ANDRII M M30 LUBLIN 00:28:55 00:29:02
51 (172) 182 ŻAK BARTŁOMIEJ M M30 LUBLIN 00:29:34 00:29:51
52 (176) 164 WOŁOSZUN WOJCIECH M M30 TOMASZOWICE 00:29:45 00:29:57
53 (177) 166 WOJNICZ GRZEGORZ M M30 LUBLIN SII RUNNING TEAM 00:29:55 00:30:07
54 (184) 216 SZEWCZYK PAWEŁ M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:30:29 00:30:41
55 (194) 73 KOWALCZUK DARIUSZ M M30 LUBLIN 00:32:25 00:32:36
56 (196) 227 WIERZBICKI MARCIN M M30 LUBLIN 00:32:26 00:32:47
57 (199) 246 JAREMEK WOJTEK M M30 00:32:42 00:33:04
58 (205) 171 NOWAK MARIUSZ M M30 LUBLIN 00:33:22 00:33:39
59 (211) 45 ORYBKIEWICZ BARTEK M M30 LUBLIN 00:33:43 00:34:07
60 (226) 177 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW M M30 LUBLIN 00:35:26 00:35:45