Wyniki

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 16.07.2019 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 1 KERN ARTUR M M30 HRUBIESZÓW PERFECT RUNNER 00:17:07 00:17:08
2 4 WYSOCKI PAWEŁ M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:17:12 00:17:12
3 3 ORZEŁ MICHAŁ M M30 WARSZAWA 00:17:22 00:17:23
4 121 BOROWIEC MICHAŁ M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:17:39 00:17:40
5 48 KAWALERSKI KAMIL M M20 ŁUKAWIEC ŁUKAWIEC 00:17:48 00:17:49
6 502 KOGUCIUK KONRAD M M20 ZONOWINIA 1 KOŁOBRZESKI BATALION ZMECHANIZOWANY 00:18:06 00:18:07
7 74 FURMANIK PATRYK M M20 DOROHUSK CHEŁM BIEGA 00:18:10 00:18:10
8 64 LOTEK KRZYSZTOF M M20 LUBLIN 00:18:17 00:18:17
9 180 GRUDZIŃSKI ADAM M M20 LUBLIN, POLSKA CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:18:27 00:18:27
10 7 ŚLIWIŃSKI MATEUSZ M M20 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:18:33 00:18:34
11 198 KĘPKA MARCIN M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:18:51 00:18:52
12 56 ŁOBACZUK MARIUSZ M M40 CHEŁM CHEŁM BIEGA 00:18:56 00:18:57
13 124 AUGUSTYNIAK ŁUKASZ M M20 JACKÓW BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:19:04 00:19:06
14 248 SIKOŃ MAREK M M40 BIEGACZ WYKLĘTY 00:19:20 00:19:21
15 68 DUL MARCIN M M30 LUBLIN DT TEAM / LUBLIN BIEGA 00:19:33 00:19:33
16 9 SZMIT JOANNA K K20 ŁABUNIE KS AGROS ZAMOŚĆ 00:19:42 00:19:43
17 11 KONKEL KATARZYNA K K20 GNIEWOWO MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓW 00:19:44 00:19:45
18 155 PIETRYKOWSKI KONRAD M M30 LUBLIN LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM 00:19:50 00:19:52
19 33 MALIK DOMINIK M M20 LUBLIN 00:20:07 00:20:09
20 503 SOŁOMIEJ STANISŁAW M M40 LUBLIN 00:20:11 00:20:12
21 114 GRAJ ARKADIUSZ M M30 ŚWIDNIK 00:20:15 00:20:17
22 184 GORCZYCA JACEK M M50 LUBLIN 00:20:34 00:20:34
23 36 GOLIAN SEBASTIAN M M30 LUBLIN GRAT Z BIEGUSIEM.PL 00:20:37 00:20:38
24 81 KOWALCZYK GRZEGORZ M M50 KURÓW 00:20:37 00:20:41
25 52 ZAJĄC GRZEGORZ M M40 ŁĘCZNA 00:20:43 00:20:45
26 27 BRANICKI TOMASZ M M40 MEŁGIEW PERFECT RUNNER LUBLIN 00:20:48 00:20:50
27 165 SOPOĆKO KRYSTIAN M M20 STRZYŻEWICE 00:20:50 00:20:50
28 142 WASILEWSKA JOANNA K K30 BIŁGORAJ - 00:20:50 00:20:50
29 15 TUSIŃSKI TOMASZ M M20 STARACHOWICE INTROGRAF TEAM 00:20:46 00:20:50
30 18 MITURA MAREK M M40 KAMIONKA INTROGRAF TEAM 00:20:47 00:20:51
31 215 KWIATKOWSKI ADAM M M30 LUBLIN ADWOKATURUN 00:20:50 00:20:51
32 146 BRODACZEWSKI PIOTR M M20 LUBLIN 00:20:48 00:20:51
33 58 KONDZIOŁA KRZYSZTOF M M30 LUBLIN STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN 00:21:01 00:21:03
34 54 STPICZYŃSKI MARCIN M M30 LUBLIN 00:21:02 00:21:04
35 152 AUGUSTYNOWICZ DANIEL M M20 CYCÓW 00:21:02 00:21:06
36 100 SEKUŁA MAGDALENA K K20 FRANCISZKÓW AZS UMCS LUBLIN 00:21:14 00:21:15
37 38 BIELAK TOMASZ M M30 JABŁONNA 00:21:23 00:21:26
38 147 WATRAS ŁUKASZ M M20 CYCÓW 00:21:22 00:21:26
39 200 KOZIEJ ŁUKASZ M M30 LUBLIN 00:21:26 00:21:28
40 126 ABRAMIUK JAKUB M M30 LUBLIN ADWOKATURUN LUBLIN 00:21:28 00:21:30
41 66 PIETRZYK ZBIGNIEW M M50 KĘPA BORZECHOWSKA BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 00:21:28 00:21:31
42 71 NALEWAJKO IZABELA K K20 LUBLIN ISKRY 00:21:30 00:21:32
43 20 MATUSZEWSKI KAROL M M30 KOSZALIN WILKI KOSZALIN 00:21:36 00:21:38
44 160 FALKOWICZ KATARZYNA K K30 LUBLIN STAY INSANE 00:21:44 00:21:46
45 133 KOCIUBA KACPER M M20 CYCÓW 00:21:44 00:21:48
46 106 GARBACZ PIOTR M M20 LUBLIN 00:21:47 00:21:52
47 174 BĄK MARCIN M M40 LUBLIN LUBLIN BIEGA 00:21:53 00:21:55
48 88 CHUDY EMIL M M30 LUBLIN 00:21:51 00:21:56
49 129 OPOKA DAWID M M30 TURKA MOTOR LUBLIN 00:21:56 00:21:58
50 238 BIL MARCIN M M40 LUBLIN LITPOLUKRBRIG 00:21:57 00:22:01
51 172 KORZENIOWSKA KAROLINA K K20 MOTYCZ AZS UMCS LUBLIN 00:22:06 00:22:06
52 85 ORYSZCZAK BARTŁOMIEJ M M30 RACHANIE MTB ROZTOCZE 00:22:05 00:22:07
53 112 GRZENIA MAŁGORZATA K K50 LUBLIN CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:22:06 00:22:09
54 14 WYRWISZ DAMIAN M M40 LUBLIN INTROGRAF TEAM 00:22:11 00:22:18
55 212 CHLASTAWA RAFAŁ M M20 LUBLIN 00:22:14 00:22:19
56 113 RYCAK KRZYSZTOF M M40 CYCÓW 00:22:27 00:22:27
57 515 LOTEK MARCIN M M20 LUBLIN 00:22:27 00:22:30
58 192 PIETRAŚ ARKADIUSZ M M30 BEŁŻYCE 00:22:29 00:22:32
59 62 FURMANIK EWA K K40 ŚWIERŻE CHEŁM BIEGA 00:22:35 00:22:37
60 197 KULCZYCKI MICHAŁ M M30 LUBLIN 00:22:32 00:22:38
61 144 BOGUSZ PAWEŁ M M30 LUBLIN BOGUSZE BIEGACZE 00:22:48 00:22:55
62 189 KALISZUK PRZEMYSŁAW M M30 LUBLIN CF CZECHÓW 00:22:43 00:22:55
63 26 PRUCNAL PRZEMEK M M20 DOROHUSK CHEŁM BIEGA 00:22:54 00:22:57
64 221 GOLAS MICHAŁ M M20 TOMASZOWICE GOŁY BIEGA 00:22:48 00:22:57
65 207 PECIAK ROBERT M M50 LUBLIN WW TEAM 00:22:55 00:23:00
66 191 DZYR KONRAD M M20 LUBLIN 00:22:59 00:23:03
67 208 SIEGIEDA PAWEŁ M M40 ŁĘCZNA 00:23:09 00:23:10
68 21 WOŹNIAK MAREK M M40 LUBLIN 00:23:12 00:23:14
69 175 KOSZ MONIKA K K20 PAWŁÓW 00:23:19 00:23:21
70 24 KRZYMOWSKI PIOTR M M30 LUBLIN AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 00:23:14 00:23:22
71 94 WENERSKI WOJCIECH M M60 LUBLIN LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE 00:23:17 00:23:23
72 101 GRABOWSKI SEBASTIAN M M40 LUBARTOW ENDORŚWINKI 00:23:17 00:23:25
73 117 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ M M30 LUBLIN ADWOKATURUN LUBLIN 00:23:33 00:23:39
74 231 STARZYŃSKI STEFAN M M50 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:23:35 00:23:42
75 60 MIELNICZUK TOMASZ ARTUR M M30 HRUBIESZOW PERFECT RUNNER TEAM/ STAY INSANE 00:23:39 00:23:46
76 505 ZIĘBA EMIL M M40 LUBLIN CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:23:38 00:23:48
77 115 REPEĆ JAROSŁAW M M30 LUBLIN 00:23:43 00:23:50
78 176 ŻARNICKI KAMIL M M30 SOBIANOWICE CROSSFIT Z16 00:23:43 00:23:51
79 109 STYS KRYSTIAN M M20 LUBLIN SKTS HANDZLÓWKA 00:23:43 00:23:52
80 232 KUKUŁA MICHAŁ M M40 LUBLIN 00:23:36 00:23:52
81 213 TOFIL MARIUSZ M M40 LUBLIN #NOLIMITS 00:23:50 00:23:54
82 178 KORZENIOWSKI DAMIAN M M30 REJOWIEC 00:24:09 00:24:11
83 240 BRYŁA-CRUZ AGNIESZKA K K30 LUBLIN UMCS BIEGA 00:24:01 00:24:15
84 243 ZDUN GRZEGORZ M M30 00:24:07 00:24:16
85 67 KOWALSKI ŁUKASZ M M30 OSMOLICE PIERWSZE BYCHAWA RUNNERS 00:24:17 00:24:23
86 504 KOWALECZKO MAREK M M50 LUBLIN 00:24:16 00:24:24
87 123 SOLAN ŁUKASZ M M30 LUBLIN OMIDA RUN TEAM 00:24:17 00:24:27
88 159 KONOPKA PIOTR M M40 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:24:17 00:24:27
89 153 WENARSKI GRZEGORZ M M30 LUBLIN STAY INSANE 00:24:19 00:24:29
90 140 GAWLIKOWSKI MACIEJ M M30 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:24:25 00:24:30
91 239 GOZDEK AGNIESZKA K K30 LUBLIN LGT 00:24:26 00:24:30
92 135 JAKÓBCZYK ARKADIUSZ M M40 LUBLIN 00:24:23 00:24:31
93 501 ŁUKASZEWSKI BARTŁOMIEJ M M20 TRAWNIKI 00:24:29 00:24:34
94 510 GAWROŃSKI JACEK M M40 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:24:34 00:24:41
95 145 GUZ BARTŁOMIEJ M M30 LUBLIN 00:24:41 00:24:52
96 96 KULCZYCKI WIESŁAW M M50 LUBLIN 00:24:56 00:25:01
97 496 KUZIOŁA IWONA K K40 LUBLIN #NOLIMITS 00:24:57 00:25:01
98 150 STACHYRA ANDRZEJ M M50 LUBLIN LSB 00:25:05 00:25:13
99 156 MAZURKIEWICZ JOLANTA K K30 BYCHAWA BYCHAWA RUNNER'S/NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 00:25:10 00:25:14
100 90 BELOWSKI LESZEK M M60 PUŁAWY CHEMIK NOXY PUŁAWY 00:25:09 00:25:16
101 136 OSTAPIUK MAREK M M40 LUBLIN 00:25:14 00:25:19
102 154 BASTRZYK TOMASZ M M40 PUCHACZÓW 00:25:20 00:25:24
103 169 DYBOWSKI TOMASZ M M40 LUBLIN PARKRUN OGRÓD SASKI, LUBLIN 00:25:07 00:25:25
104 511 KASPRZAK IWONA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJACY ŚWIDNIK 00:25:19 00:25:26
105 82 FIJOŁEK ANDRZEJ M M60 BYCHAWA 00:25:24 00:25:29
106 39 BIELECKI MIRMIŁ M M40 PIOTROWICE WIELKIE LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:25:24 00:25:37
107 514 BOROWIECKI PIOTR M M50 KRAKÓW APIWAST KRAKÓW 00:25:23 00:25:38
108 233 MACIEJEWSKI DANIEL M M30 LUBLIN 00:25:28 00:25:39
109 179 MULARCZYK PAWEŁ M M30 LUBLIN 00:25:29 00:25:40
110 186 FORNALSKI TOMASZ M M40 KRASNYSTAW 4NALSKY.RUN 00:25:39 00:25:47
111 91 FRANCZAK MARCIN M M30 LUBLIN 00:25:34 00:25:49
112 167 FILIPIAK MATEUSZ M M20 MARYSIN MARYSIN SPACERUJE 00:25:39 00:25:53
113 97 GRZYWACZ DARIUSZ M M50 LUBLIN 00:25:50 00:25:59
114 78 JAREMEK PAWEŁ M M40 LUBLIN UMCS BIEGA 00:25:47 00:26:01
115 226 KOWALCZYK GRZEGORZ M M40 LUBLIN 00:25:54 00:26:05
116 190 GORGOL ANDRZEJ M M40 BEŁŻYCE BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ. 00:25:59 00:26:06
117 194 CHĘĆ ROBERT M M50 LUBLIN 00:26:04 00:26:09
118 497 ROSIŃSKI MARCIN M M30 ISKRY 00:26:11 00:26:14
119 108 SIERAKOWSKI ALEKSANDER M M20 LUBLIN 00:26:00 00:26:15
120 151 GAWLIK SYLWIA K K30 LUBLIN 1980 00:26:04 00:26:17
121 105 TARGOŃSKI MARCIN M M40 JASTKÓW 00:26:08 00:26:22
122 225 ZDEBSKI ANDRZEJ M M50 ŁĘCZNA 00:26:15 00:26:24
123 218 MICHAŁOWSKI MACIEJ M M30 ŚWIDNIK ŚWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 00:26:16 00:26:24
124 53 ZAJAC MARZENA K K40 ŁĘCZNA 00:26:22 00:26:25
125 234 PRÓCHNIAK SŁAWOMIR M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY SWIDNIK 00:26:12 00:26:26
126 32 KAMIŃSKI ZBIGNIEW M M40 LUBLIN 1313 00:26:27 00:26:36
127 230 STELMACH-TOFIL EWA K K40 LUBLIN #NOLIMITS 00:26:34 00:26:39
128 51 NOWAK BEATA K K30 LUBLIN 00:26:35 00:26:40
129 111 WÓJCICKI PAWEŁ M M30 CHEŁM 00:26:32 00:26:47
130 57 TARKOWSKI ANDRZEJ M M30 NIEDRZWICA DUŻA 00:26:41 00:26:57
131 203 ZWIERZ EMILIA K K30 LUBLIN 00:26:51 00:27:05
132 229 PRZYBYSZ MARIUSZ M M40 LUBARTÓW 00:26:56 00:27:07
133 498 SPRAWKO PAWEŁ M M20 MAGIA 00:26:44 00:27:08
134 244 KOZŁOWSKI MICHAŁ M M30 00:26:45 00:27:08
135 141 SENDER ANDRZEJ M M40 LUBLIN NOWA ELEKTRO SPORT 00:27:06 00:27:11
136 245 KULIK GRZEGORZ M M40 00:27:11 00:27:18
137 210 WARYCH JOANNA K K30 LUBLIN 00:27:11 00:27:18
138 249 CISZEWSKI PATRYK M M20 00:27:11 00:27:21
139 83 KSIĄŻEK KAMIL M M30 LUBLIN 51 00:27:16 00:27:28
140 173 DŁUGOSZ PAWEŁ M M30 BEŁŻYCE 00:27:18 00:27:30
141 202 BUTRYŃSKI PAWEŁ M M40 LUBLIN #WOLNOŚĆ 00:27:25 00:27:39
142 195 FILIPIAK KRZYSZTOF M M40 MARYSIN MARYSIN SPACERUJE 00:27:25 00:27:39
143 137 MAKARSKI STANISŁAW M M60 LUBLIN 00:27:35 00:27:42
144 223 OKUNIEWSKI JACEK M M50 BOGUCIN 00:27:34 00:27:43
145 185 BOROWIEC-RÓŻYCKA MAGDALENA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:27:37 00:27:44
146 250 ROKITA JACEK M M30 ISKRY 00:27:39 00:27:44
147 224 ZWIERZ PIOTR M M30 ŚWIDNIK INTERNICA PIOTR ZWIERZ 00:27:30 00:27:45
148 116 WNUK SŁAWOMIR M M40 LUBLIN 00:27:37 00:27:47
149 79 FOLTYN ULA K K40 LUDWIN ŁĘCZNA BIEGA/WOLNOŚĆ ENDORFINOM 00:27:27 00:27:50
150 110 NIEWCZAS BARBARA K K30 LUBARTÓW 00:27:39 00:27:51
151 162 OBEL MARCIN M M50 LUBLIN DWA MISIE 00:27:47 00:28:02
152 163 MAGRYŚ AGNIESZKA K K40 LUBLIN 00:28:01 00:28:11
153 86 USZTWANT PAWEŁ M M40 BIAŁA PODLASKA 00:28:07 00:28:27
154 235 CYBULSKI GRZEGORZ M M40 LUBLIN NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 00:28:23 00:28:34
155 130 WRÓBEL KRZYSZTOF M M40 ŚWIDNIK 00:28:24 00:28:44
156 98 DUDKIEWICZ MONIKA K K30 LUBLIN 00:28:37 00:28:48
157 59 MIELNICZUK STANISŁAW M M60 HRUBIESZOW PERFECT RUNNER TEAM/ STAY INSANE 00:28:33 00:28:49
158 35 KOZACZUK MARIA K K30 LUBLIN 00:28:35 00:28:51
159 507 BARAN KAROLINA K K30 SIENNICA NADOLNA 4.NALSKY.RUN 00:28:46 00:28:55
160 132 TOMCZYK MARCIN M M30 RADZYŃ PODLASKI REZERWOWE PSY 00:28:49 00:28:57
161 187 TOMCZYK DAWID M M40 LUBLIN NOVEMBEER RUNNING TEAM 00:28:42 00:28:57
162 512 ANTOŃ KRZYSZTOF M M40 LUBLIN 00:28:55 00:29:01
163 119 KUSHNIR ANDRII M M30 LUBLIN 00:28:55 00:29:02
164 220 DANIŁKO KRZYSZTOF M M20 KOMARÓWKA PODLASKA 00:28:53 00:29:21
165 139 BODAK WERONIKA K K20 LUBLIN 00:29:16 00:29:24
166 25 GINALSKA KATARZYNA K K30 LUBLIN 00:29:22 00:29:29
167 23 MALISZEWSKI JANUSZ M M60 LUBLIN LUBLIN BIEGA 00:29:28 00:29:38
168 118 ZYGO DOROTA K K50 BEŁŻYCE BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 00:29:26 00:29:44
169 41 DAWIDEK ALINA K K50 ŁĘCZNA ŁĘCZNA BIEGA 00:29:24 00:29:47
170 93 NALEWAJKO JOANNA K K40 BEŁŻYCE BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 00:29:32 00:29:50
171 157 BORKOWSKA KASIA K K30 LUBLIN 00:29:34 00:29:50
172 182 ŻAK BARTŁOMIEJ M M30 LUBLIN 00:29:34 00:29:51
173 161 MAZUR MAŁGORZATA K K30 LUBLIN RRRR 00:29:42 00:29:53
174 158 MAZUR ANDRZEJ M M40 LUBLIN KW KOTŁOWNIA/UMCS BIEGA 00:29:42 00:29:54
175 8 BOCHEN KATARZYNA K K20 LUBLIN 00:29:43 00:29:56
176 164 WOŁOSZUN WOJCIECH M M30 TOMASZOWICE 00:29:45 00:29:57
177 166 WOJNICZ GRZEGORZ M M30 LUBLIN SII RUNNING TEAM 00:29:55 00:30:07
178 87 KRAWCZYK-BIELECKA DAGMARA K K40 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:30:00 00:30:12
179 19 WÓJCIK MICHAŁ M M40 LUBLIN INTROGRAF TEAM 00:29:58 00:30:14
180 104 PAWŁOWSKA-LIS MARIA K K40 JANOWIEC MARUSIABIEGAPL 00:30:01 00:30:20
181 170 STARZYŃSKA MARTA K K40 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:30:13 00:30:26
182 222 ZWIERZ MAGDALENA K K20 ŚWIDNIK SII RUNNING TEAM 00:30:12 00:30:27
183 217 ŚWIĘCH KATARZYNA K K20 LUBLIN - 00:30:17 00:30:36
184 216 SZEWCZYK PAWEŁ M M30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:30:29 00:30:41
185 508 IGNACIUK MONIKA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:30:29 00:30:41
186 17 PIEKNIAK KRZYSZTOF M M50 LUBLIN INTROGRAF TEAM 00:30:37 00:30:52
187 70 CHOMA AGNIESZKA K K40 JANOWICA WOLNOŚĆ ENDORFINOM 00:30:52 00:31:11
188 236 PRANAGAL ANNA K K30 LUBLIN 00:31:12 00:31:17
189 107 CEGŁOWSKA ANKA K K40 LUBLIN 00:31:12 00:31:17
190 219 CHRUŚCIEL MICHAŁ M M40 LUBLIN 00:31:33 00:31:47
191 199 GRUDZIŃSKA MAGDALENA K K40 LUBLIN 00:31:34 00:31:56
192 125 WRÓBEL BARBARA K K40 ŚWIDNIK 00:32:02 00:32:23
193 193 KOWALCZUK ANIA K K30 LUBLIN 00:32:24 00:32:35
194 73 KOWALCZUK DARIUSZ M M30 LUBLIN 00:32:25 00:32:36
195 42 FILIPCZAK EWA K K40 MEŁGIEW 00:32:20 00:32:42
196 227 WIERZBICKI MARCIN M M30 LUBLIN 00:32:26 00:32:47
197 228 WIERZBICKA MAGDALENA K K30 LUBLIN 00:32:27 00:32:47
198 196 SZCZĘSNA ANNA K K20 ŚWIDNIK ŠWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 00:32:40 00:32:52
199 246 JAREMEK WOJTEK M M30 00:32:42 00:33:04
200 509 FILIP ANDRZEJ M M40 MOTYCZ 00:32:54 00:33:13
201 509 FILIP ANDRZEJ M M40 FUN SPORT 00:32:54 00:33:13
202 242 IZDEBSKA EWA K K20 LUBLIN 00:33:02 00:33:19
203 148 BECHTA KATARZYNA K K20 LUBLIN 00:33:17 00:33:26
204 201 PANASIUK-GARBACZ KINGA K K30 LUBLIN NIE MA LETKO 00:33:14 00:33:28
205 171 NOWAK MARIUSZ M M30 LUBLIN 00:33:22 00:33:39
206 120 DEMCZUK LILIANNA K K40 ŁĘCZNA ŁĘCZNA BIEGA 00:33:25 00:33:48
207 149 IZDEBSKA RENATA K K60 LUBLIN - 00:33:40 00:33:57
208 75 BINIO-URBAN DARIA K K30 LUBLIN URBINIO 00:33:38 00:33:57
209 127 ABRAMIUK MONIKA K K30 LUBLIN 00:33:50 00:34:07
210 30 WYSMULSKA PAULINA K K30 TURKA 00:33:42 00:34:07
211 45 ORYBKIEWICZ BARTEK M M30 LUBLIN 00:33:43 00:34:07
212 513 GLOWACKA AGATA K K30 LUBLIN 00:33:56 00:34:14
213 103 GŁOWACKI LESZEK M M60 LUBLIN P.U.E. I H. ELTO SP. ZO.O. 00:33:56 00:34:14
214 188 FIJAŁKOWSKA KAROLINA K K30 ŚWIDNIK ŚWIDNIK -WYSOKICH LOTÓW 00:34:22 00:34:35
215 84 WÓJCIK ANETA K K20 LUBLIN 00:34:33 00:34:43
216 46 WÓJCIK WIOLKA K K40 MEŁGIEW BRAK 00:34:38 00:34:59
217 241 DOROŻYŃSKA BEATA K K40 PUCHACZÓW WOLNOŚĆ ENDORFINOM 00:34:46 00:35:06
218 247 FOLTYN ANDRZEJ M M40 WOLNOSC ENDORFINOM 00:34:47 00:35:06
219 209 DĘBOWCZYK ANNA K K40 LUBLIN WOLNOŚĆ EDNORFINOM 00:34:47 00:35:06
220 47 WRONA ANDRZEJ M M60 LUBLIN TRIATHLON LUBLIN TEAM 00:34:52 00:35:16
221 29 HILLER JERZY M M60 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:35:05 00:35:27
222 183 KOZIEŁ ILONA K K30 ŚWIDNIK ŚWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 00:35:14 00:35:28
223 506 SZYMASZEK MARZENA K K30 SIENNICA NADOLNA 00:35:22 00:35:31
224 61 DĘBSKA KATARZYNA K K40 LUBLIN 00:35:29 00:35:43
225 102 DĄBROWSKA KATARZYNA K K30 LUBLIN 00:35:26 00:35:44
226 177 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW M M30 LUBLIN 00:35:26 00:35:45
227 206 PECIAK PIOTR M M20 LUBLIN 00:35:34 00:35:52
228 77 NIEDZIELA JOANNA K K20 IZBICA 00:35:45 00:36:03
229 168 BARTUZI-NOWAK MARTA K K30 LUBLIN 00:36:02 00:36:19
230 237 TKACZYK-PRÓCHNIAK MAŁGORZATA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:36:09 00:36:23
231 40 SZEWCZYK DOMINIKA K K30 RYTWIANY SKRZYDLACI DZIECIOM 00:36:34 00:36:37
232 143 BARCZAK SYLWIA K K30 LUBLIN STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN 00:42:39 00:43:01
233 205 ZALEWSKA DOROTA K K50 LUBLIN TEST 00:43:07 00:43:27
234 44 KURUS JOANNA K K40 LUBLIN 00:46:28 00:46:52