Warszawa

16 lipca 2019

Warszawa

Warszawa

Zawody CITY TRAIL onTour w Warszawie odbędą się na trasie w Lesie Młociny. Dystans to 5km. Start i meta znajdują się w różnych miejscach – meta znajduje się w okolicy biura zawodów (w pobliżu ulicy Papirusów), natomiast start jest oddalony od mety o 1,5 km. Trasa prowadzi leśnymi ścieżkami, poza krótkim fragmentem, kiedy przebiegniecie ulicą Papirusów. Jest łatwa, nie będziecie mieli do pokonania żadnego podbiegu. Linię mety przebiegniecie dwa razy – jednak za pierwszym razem będzie to dopiero drugi kilometr rywalizacji i do finiszu pozostanie jeszcze blisko 3,5 kilometra.

Meta zawodów dla dzieci i młodzieży będzie zlokalizowana dokładnie w tym samym miejscu, co meta biegu głównego. Miejsce startu jest uzależnione od kategorii wiekowej. Każda kategoria będzie miała do pokonania inny dystans:

  • D0 – do 5 lat - dystans ok. 300 m;
  • D1 – 6 – 7 lat – dystans ok. 300 m;
  • D2 – 8 – 9 lat – dystans ok. 600 m;
  • D3 – 10 – 12 lat – dystans ok. 1 km;
  • D4 – 13 – 15 lat  – dystans ok. 2 km.

Start biegu głównego odbędzie się o godzinie 19:00. Zawody dla dzieci i młodzieży rozpoczną się o 17:30.

Każdy biegacz otrzyma na mecie pamiątkowy medal, a najlepsi zostaną nagrodzeni bezpośrednio po zakończeniu rywalizacji. Na mecie będzie czekać również bufet z wodą, napojem regeneracyjnym, owocami i słodkimi przekąskami.

Regulamin biegu głównego - 5 km

Regulamin biegów Junior