Wyniki

 

CITY TRAIL onTour Lublin

  • 16.07.2019 19:00
  • |
  • Klasyfikacja:Kobiety
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub Czas netto Czas brutto
1 (16) 9 SZMIT JOANNA K K20 ŁABUNIE KS AGROS ZAMOŚĆ 00:19:42 00:19:43
2 (17) 11 KONKEL KATARZYNA K K20 GNIEWOWO MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓW 00:19:44 00:19:45
3 (28) 142 WASILEWSKA JOANNA K K30 BIŁGORAJ - 00:20:50 00:20:50
4 (36) 100 SEKUŁA MAGDALENA K K20 FRANCISZKÓW AZS UMCS LUBLIN 00:21:14 00:21:15
5 (42) 71 NALEWAJKO IZABELA K K20 LUBLIN ISKRY 00:21:30 00:21:32
6 (44) 160 FALKOWICZ KATARZYNA K K30 LUBLIN STAY INSANE 00:21:44 00:21:46
7 (51) 172 KORZENIOWSKA KAROLINA K K20 MOTYCZ AZS UMCS LUBLIN 00:22:06 00:22:06
8 (53) 112 GRZENIA MAŁGORZATA K K50 LUBLIN CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 00:22:06 00:22:09
9 (59) 62 FURMANIK EWA K K40 ŚWIERŻE CHEŁM BIEGA 00:22:35 00:22:37
10 (69) 175 KOSZ MONIKA K K20 PAWŁÓW 00:23:19 00:23:21
11 (83) 240 BRYŁA-CRUZ AGNIESZKA K K30 LUBLIN UMCS BIEGA 00:24:01 00:24:15
12 (91) 239 GOZDEK AGNIESZKA K K30 LUBLIN LGT 00:24:26 00:24:30
13 (97) 496 KUZIOŁA IWONA K K40 LUBLIN #NOLIMITS 00:24:57 00:25:01
14 (99) 156 MAZURKIEWICZ JOLANTA K K30 BYCHAWA BYCHAWA RUNNER'S/NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA 00:25:10 00:25:14
15 (104) 511 KASPRZAK IWONA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJACY ŚWIDNIK 00:25:19 00:25:26
16 (120) 151 GAWLIK SYLWIA K K30 LUBLIN 1980 00:26:04 00:26:17
17 (124) 53 ZAJAC MARZENA K K40 ŁĘCZNA 00:26:22 00:26:25
18 (127) 230 STELMACH-TOFIL EWA K K40 LUBLIN #NOLIMITS 00:26:34 00:26:39
19 (128) 51 NOWAK BEATA K K30 LUBLIN 00:26:35 00:26:40
20 (131) 203 ZWIERZ EMILIA K K30 LUBLIN 00:26:51 00:27:05
21 (137) 210 WARYCH JOANNA K K30 LUBLIN 00:27:11 00:27:18
22 (145) 185 BOROWIEC-RÓŻYCKA MAGDALENA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:27:37 00:27:44
23 (149) 79 FOLTYN ULA K K40 LUDWIN ŁĘCZNA BIEGA/WOLNOŚĆ ENDORFINOM 00:27:27 00:27:50
24 (150) 110 NIEWCZAS BARBARA K K30 LUBARTÓW 00:27:39 00:27:51
25 (152) 163 MAGRYŚ AGNIESZKA K K40 LUBLIN 00:28:01 00:28:11
26 (156) 98 DUDKIEWICZ MONIKA K K30 LUBLIN 00:28:37 00:28:48
27 (158) 35 KOZACZUK MARIA K K30 LUBLIN 00:28:35 00:28:51
28 (159) 507 BARAN KAROLINA K K30 SIENNICA NADOLNA 4.NALSKY.RUN 00:28:46 00:28:55
29 (165) 139 BODAK WERONIKA K K20 LUBLIN 00:29:16 00:29:24
30 (166) 25 GINALSKA KATARZYNA K K30 LUBLIN 00:29:22 00:29:29
31 (168) 118 ZYGO DOROTA K K50 BEŁŻYCE BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 00:29:26 00:29:44
32 (169) 41 DAWIDEK ALINA K K50 ŁĘCZNA ŁĘCZNA BIEGA 00:29:24 00:29:47
33 (170) 93 NALEWAJKO JOANNA K K40 BEŁŻYCE BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 00:29:32 00:29:50
34 (171) 157 BORKOWSKA KASIA K K30 LUBLIN 00:29:34 00:29:50
35 (173) 161 MAZUR MAŁGORZATA K K30 LUBLIN RRRR 00:29:42 00:29:53
36 (175) 8 BOCHEN KATARZYNA K K20 LUBLIN 00:29:43 00:29:56
37 (178) 87 KRAWCZYK-BIELECKA DAGMARA K K40 LUBLIN LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 00:30:00 00:30:12
38 (180) 104 PAWŁOWSKA-LIS MARIA K K40 JANOWIEC MARUSIABIEGAPL 00:30:01 00:30:20
39 (181) 170 STARZYŃSKA MARTA K K40 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN 00:30:13 00:30:26
40 (182) 222 ZWIERZ MAGDALENA K K20 ŚWIDNIK SII RUNNING TEAM 00:30:12 00:30:27
41 (183) 217 ŚWIĘCH KATARZYNA K K20 LUBLIN - 00:30:17 00:30:36
42 (185) 508 IGNACIUK MONIKA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:30:29 00:30:41
43 (187) 70 CHOMA AGNIESZKA K K40 JANOWICA WOLNOŚĆ ENDORFINOM 00:30:52 00:31:11
44 (188) 236 PRANAGAL ANNA K K30 LUBLIN 00:31:12 00:31:17
45 (189) 107 CEGŁOWSKA ANKA K K40 LUBLIN 00:31:12 00:31:17
46 (191) 199 GRUDZIŃSKA MAGDALENA K K40 LUBLIN 00:31:34 00:31:56
47 (192) 125 WRÓBEL BARBARA K K40 ŚWIDNIK 00:32:02 00:32:23
48 (193) 193 KOWALCZUK ANIA K K30 LUBLIN 00:32:24 00:32:35
49 (195) 42 FILIPCZAK EWA K K40 MEŁGIEW 00:32:20 00:32:42
50 (197) 228 WIERZBICKA MAGDALENA K K30 LUBLIN 00:32:27 00:32:47
51 (198) 196 SZCZĘSNA ANNA K K20 ŚWIDNIK ŠWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 00:32:40 00:32:52
52 (202) 242 IZDEBSKA EWA K K20 LUBLIN 00:33:02 00:33:19
53 (203) 148 BECHTA KATARZYNA K K20 LUBLIN 00:33:17 00:33:26
54 (204) 201 PANASIUK-GARBACZ KINGA K K30 LUBLIN NIE MA LETKO 00:33:14 00:33:28
55 (206) 120 DEMCZUK LILIANNA K K40 ŁĘCZNA ŁĘCZNA BIEGA 00:33:25 00:33:48
56 (207) 149 IZDEBSKA RENATA K K60 LUBLIN - 00:33:40 00:33:57
57 (208) 75 BINIO-URBAN DARIA K K30 LUBLIN URBINIO 00:33:38 00:33:57
58 (209) 127 ABRAMIUK MONIKA K K30 LUBLIN 00:33:50 00:34:07
59 (210) 30 WYSMULSKA PAULINA K K30 TURKA 00:33:42 00:34:07
60 (212) 513 GLOWACKA AGATA K K30 LUBLIN 00:33:56 00:34:14
61 (214) 188 FIJAŁKOWSKA KAROLINA K K30 ŚWIDNIK ŚWIDNIK -WYSOKICH LOTÓW 00:34:22 00:34:35
62 (215) 84 WÓJCIK ANETA K K20 LUBLIN 00:34:33 00:34:43
63 (216) 46 WÓJCIK WIOLKA K K40 MEŁGIEW BRAK 00:34:38 00:34:59
64 (217) 241 DOROŻYŃSKA BEATA K K40 PUCHACZÓW WOLNOŚĆ ENDORFINOM 00:34:46 00:35:06
65 (219) 209 DĘBOWCZYK ANNA K K40 LUBLIN WOLNOŚĆ EDNORFINOM 00:34:47 00:35:06
66 (222) 183 KOZIEŁ ILONA K K30 ŚWIDNIK ŚWIDNIK WYSOKICH LOTÓW 00:35:14 00:35:28
67 (223) 506 SZYMASZEK MARZENA K K30 SIENNICA NADOLNA 00:35:22 00:35:31
68 (224) 61 DĘBSKA KATARZYNA K K40 LUBLIN 00:35:29 00:35:43
69 (225) 102 DĄBROWSKA KATARZYNA K K30 LUBLIN 00:35:26 00:35:44
70 (228) 77 NIEDZIELA JOANNA K K20 IZBICA 00:35:45 00:36:03
71 (229) 168 BARTUZI-NOWAK MARTA K K30 LUBLIN 00:36:02 00:36:19
72 (230) 237 TKACZYK-PRÓCHNIAK MAŁGORZATA K K30 ŚWIDNIK BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 00:36:09 00:36:23
73 (231) 40 SZEWCZYK DOMINIKA K K30 RYTWIANY SKRZYDLACI DZIECIOM 00:36:34 00:36:37
74 (232) 143 BARCZAK SYLWIA K K30 LUBLIN STAY INSANE / PERFECT RUNNER LUBLIN 00:42:39 00:43:01
75 (233) 205 ZALEWSKA DOROTA K K50 LUBLIN TEST 00:43:07 00:43:27
76 (234) 44 KURUS JOANNA K K40 LUBLIN 00:46:28 00:46:52